Bottleshop sk

Jedinečný obchod svojho druhu. V našom portfóliu nájdete značky, ktoré na území našej republiky neponúka žiadna iná spoločnosť. Dokonca sme pre Vás pripravili možnosť ochutnávok z radov našich produktov. Prostredie, v ktorom prichádzame do styku so zákazníkmi musí taktiež vyžarovať eleganciu, vkusnosť a jedinečný štýl, a teda zodpovedať štandardu našich zákazníkov. V ponuke máme tiež zaúčania pre barmanov prostredníctvom profesionálne vyškolených odborníkov zahrňujúc degustáciu alkoholov, s ktorými sa budú stretávať vo svojej brandži.

V ponuke máme cez 4 000 položiek všetkých možných druhov alkoholu. Hlavným posolstvom našej spoločnosti je ponúkať zákazníkom nadštandardné služby a produkty, preto sme sa rozhodli prevádzkovať aj e-shop, prostredníctvom ktorého si môžete produkt, po ktorom túžite kedykoľvek objednať z pohodlia domova.

Pre vysoký dopyt po sortimente sme sa neskôr rozhodli otvoriť aj ďalšiu pobočku v Bratislave, a to konkrétne dňa 3.3.2015 predajňu Bottleroom. Dizajn oboch pobočiek je v jednotnom štýle vyžarujúcom eleganciu a nadštandard – snažíme sa pre Vás vytvoriť príjemné prostredie, kam sa radi budete pravidelne vracať. Naša spoločnosť sa vďaka Vašej podpore neprestáva rozrastať a už ….. otvárame ďalšiu pobočku na Obchodnej ulici, kde si budete môcť taktiež okrem kúpy kvalitných produktov vyskúšať aj ochutnávky rôznorodých alkoholov.